Hlavní strana > Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Dodání zboží

Dostatečně velké skladové zásoby nám umožňují vyhovět požadavkům našich zákazníků v co nejkratším čase. Veškeré objednané zboží dodáváme v rámci ČR do 24 hodin a na Slovensko do 48 hodin prostřednictvím přepravní služby PPL. Zboží lze také vyzvednout v sídle naší firmy každý den od 8:00 do 16:00.

Cena přepravy – ČR

Dopravné za přepravu zboží do hodnoty 3000,– Kč bez DPH činí 90,– Kč. Pro zboží zasílané na dobírku je tento poplatek 130,– Kč. U objednávek v hodnotě vyšší než 3000,– Kč bez DPH, je doprava zdarma.

Cena přepravy – Slovensko

Dopravné za přepravu zboží do hodnoty 196 EUR činí 9,80 EUR. U objednávek v hodnotě vyšší než 196 EUR, je doprava zdarma.

Platební podmínky

Při první objednávce u nových zákazníků vyžadujeme platbu předem, v hotovosti, nebo zasíláme zboží na dobírku. Při dalších odběrech zasíláme zboží s fakturou se 14-ti denní splatností, není-li dohodnuto jinak. Zákazníkům ze Slovenska navíc nabízíme platbu přímo na náš slovenský účet, aby se nemuseli zatěžovat zahraniční platbou.

Ceny

Všechny ceny jsou uváděny bez DPH. Dodavatel si vyhrazuje právo ceny měnit bez předchozího upozornění zveřejněním nového ceníku.

Záruka

Na zboží značek Brother a Dymo poskytujeme jako jediní na trhu prodlouženou záruku v délce 5 let. Na ostatní sortiment je záruka 2 roky. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení nebo závady vzniklé nevhodným zacházením vybočujícím popisu v návodu k obsluze.

Reklamace

Dodavatel si vyhrazuje právo odborně posoudit oprávněnost reklamace. Při reklamaci je nezbytné přiložit platný záruční list. Doporučujeme nejdříve reklamaci předem telefonicky projednat.


<- Zpět na hlavní stranu

 
  © 2005-2019 Ivasoft Brno